18.5.10

Suve suurüritus TARKUSETURG

LISAINFO: Uue riikliku õppekava märksõnad on väärtuskasvatus ja kujundav hindamine. Neil teemadel tulevad maakonna õpetajatele 16. juunil rääkima Rocca al Mare kooli direktor Rein Rebane ja Rocca al Mare seminari juht Meedi Neeme.


Lääne-Virumaa Algklassiõpetajate Liit kutsub maakonna (alg)klassiõpetajaid ja teisi huvilisi 16. juunil 2010.a Uhtna Põhikooli TARKUSETURULE.
TARKUSETURUL on võimalus tutvustada oma parimat kogemust kolleegidele ning saada uusi ideid oma metoodikate rikastamiseks, osta-müüa-vahetada ISE tehtud ja ISE koostatud õppematerjale, mida saaks kasutada I-II kooliastmes.

TARKUSETURULe registreerib kooli kõik osalejad registreerimislehega (lisatud) üks algklassiõpetaja, kes jääb ka edasiseks kontaktisikuks kooli ja korraldajameeskonna vahel.
Osalejate registreerimine kuni 1. juunini aadressil onnela.lembke@haljala.ee

1.juuniks ootame pakkumisi Lääne-Virumaa õpetajatelt, kes sooviksid oma koostatud-valmistatud õppematerjale ja -vahendeid õpitubades tutvustada või erinevaid õpitubasid läbi viia (nt mängutuba, kunstituba, loodustuba, liikumistuba, arvutituba, …)
kadikruusmaa@rakgym.edu.ee

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar